Burçlar Arası Uyum

Bilimsel Bilgiler Alma Ve Burç Eşleştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma One Page Applications
Burçlar Arası Uyum, bilim dünyasına inan insanların aktif olarak yayınlanan astrolojik içerikleri yorumlamasına ve farklı burçlar hakkında bilgi edinme, hangi burçların hangi burçlar ile uyumlu olduğu hakkında içeriklere erişime seçenekleri ile dolu bir u

Burçlar Arası Uyum, bilim dünyasına inan insanların aktif olarak yayınlanan astrolojik içerikleri yorumlamasına ve farklı burçlar hakkında bilgi edinme, hangi burçların hangi burçlar ile uyumlu olduğu hakkında içeriklere erişime seçenekleri ile dolu bir uygulamadır.

Astrolojik dengeleri göz önüne alarak insanların bilimsel bilgileri astroloji bilimi etrafında elde etmesine yardımcı olan, elde edilen bilgiler, diğer burçlar ile olan ya da olacak olan ilişkileriniz hakkında kullanıcılara fikirler vererek daha mantıklı adımlar atmaya yardımcı olacaktır. Burçlar hakim olan insanlar mantığı ile hareket etmeye başlayarak üzülmemek için gereksiz duygusal düşüncelerden uzak kalabilmektedir.

Bilimsel verilerin elde edilmesinden ve burçlara hakim olunduktan sonra arkadaşınız ile uyumunuz veya sevgiliniz ile karakteristik veya fizyolojik olarak uyumunuz için yıldızlardan ve astrolojik denge denilen bilimsel karşılaştırmalardan yardımı alma seçeneği sunan bir uygulamadır. Önce kendi burcunuzu daha sonra da öğrenmek istediğiniz kişinin burcunu seçerek, burçlarınız arasındaki uyumu öğrenme seçeneği sunan bir uygulamadır.

Burçlar Arası Uyum indir